سارقان 4 تخته فرش دستباف یک میلیاردی

0

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری یکی از باند سه نفره سارقان ۴ تخته فرش ابریشمی ۱۰ میلیارد ریالی خبر داد و گفت: دستگیری سایر متهمان در دستور کار قرار دارد.

دستگیری یکی از عاملان سرقت 10میلیاردی شمال غرب تهران

به گزارش ایلنا، سرهنگ ضرغام آذین گفت: یکی از شهروندان به کلانتری ۱۳۹ مرزداران مراجعه و از سرقت ۴ تخته فرش ابریشمی به ارزش ۱۰ میلیارد رالگ توسط سارق یا سارقان اعلام شکایت کرد، تیمی از ماموران کلانتری مرزداران به نشانی اعلامی محل سرقت مراجعه و در بررسی های پلیسی نشانی از عامل یا عاملان سرقت به دست نیامد.

این مقام انتظامی گفت: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه چهارم آبان ماه ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در گشت زنی های انتظامی به راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری سمند سفید رنگ که پلاک انتظامی خودرو شان را دستکاری کرده بودند، مظنون شدند وی ادامه داد: ماموران کلانتری شهر قدس در بازرسی از داخل خودرو یک تخته فرش ابریشم بر روی صندلی عقب خودرو کشف کردند.

راننده خودرو در بازجوئی های تکمیلی اظهار داشت، چند شب قبل این فرش را به همدستی دو تن از دوستانم از خانه‌ای در محله مرزداران سرقت و فرش‌ها را بین خودشان تقسیم کردیم . این فرش هم سهم من بوده . با مالخری قرار داشته ام تا فرش را به او بفروشم که قبل از دیدارم پلیس من را دستگیر کرد.